Marki
Dlaczego koreańskie kosmetyki są coraz bardziej popularne?
16.jpg

Po tym, jak fenomen Korean Beauty (K-Beauty) zyskał na popularności, sprzedaż koreańskich produktów kosmetycznych znacznie wzrosła. Kosmetyki z Korei zaczęły pojawiać się w wielkich sieciowych sklepach, których nazw nie trzeba przytaczać. Są prawie w każdym. Kobiety na całym świecie doceniają skuteczność kosmetyków koreańskich i zdają sobie sprawę, że dobre kosmetyki nie muszą kosztować majątku. Wciąż wiele osób zastanawia się, dlaczego koreańskie kosmetyki są tak popularne? Dlaczego tak naprawdę są lepsze od znanych kosmetyków wielkich marek?

Ponieważ od wielu lat interesujemy się koreańskimi kosmetykami, chcielibyśmy wyjaśnić, dlaczego są tak popularne.

Oto 5 powodów z powodu których, koreańskie kosmetyki zyskują popularność:

1. Nieskazitelna skóra

Kobiety z Zachodu starają się ukrywać niedoskonałości za pomocą nadmiernie kolorowych podkładów i makijażu. Koreanki i inne kobiety zamieszkujące Azję mają inne podejście i dbają o poprawę stanu swojej skóry. Biorąc pod uwagę te potrzeby kobiet, azjatyckie firmy zawsze były zaangażowane w tworzenie najnowocześniejszych kosmetyków, które zwalczają wszelkie niedoskonałości skóry.

2. Naturalne piękno

Bezpośrednio powiązane z poprzednim punktem, naturalne piękno jest kolejnym kamieniem węgielnym dla azjatyckich kobiet, aby osiągnąć ten ideał piękna, musisz zadbać o swoją skórę i opcjonalnie nosić bardzo lekki makijaż. Doskonałość naturalnego piękna osiąga się dzięki 10 krokom koreańskiej rutyny pielęgnacyjnej, która polega na codziennym oczyszczaniu i skóry oraz ochronie przed słońcem.

3. Naturalne składniki

Niezaprzeczalnym atutem koreańskich kosmetyków jest ich skład. Kosmetyki te składają się prawie w całości z naturalnych składników. Ponadto wiele składników jest typowych dla kultury orientalnej, które trudno znaleźć w naszych zachodnich produktach. Wystarczy pomyśleć o zastosowaniu śluzu ślimaka jako składnika kremów przeciwzmarszczkowych, składniki tej substancji (kwas hialuronowy, środek przeciwbakteryjny, elastyna, peptydy) i jego skład wodny sprawiają, że jest to składnik wybrany do przeciwdziałania oznakom starzenia i Koreańczykom znamy to od tysięcy lat!

4. Technologia i innowacje

Kosmetyki koreańskie są efektem innowacyjnych technik mało znanych lub stosowanych na Zachodzie, takich jak ekstrakcja i fermentacja. Ponadto istnieje duże zainteresowanie firm z branży ciągłym znajdowaniem lepszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl