Mizon

Marka Mizon to znany koreański producent kosmetyków bogatych w naturalne substancje aktywne. Przy tworzeniu każdego preparatu dba ona o to, by miał on jak najsilniejsze działanie, a zarazem nie podrażniał skóry. Dlatego też produkty spod tego znaku może używać praktycznie każdy, stosując je do codziennej domowej pielęgnacji przeciw trądzikowi i zaczerwienieniom.

Jednym z flagowych produktów firmy jest Mizon serum ze śluzem ślimaka. Dlaczego klientki tak bardzo je pokochały? Co sprawia, że tak szybko wzrasta jego popularność? I w końcu: co i dlaczego dokładnie da on naszej skórze?

Poznaj go – krem ze śluzu ślimaka Mizon

Zacznijmy od tego, że wydzielina wspomnianego mięczaka stanowi tu aż 92% całego składu kremu. Jest to fenomenalne osiągnięcie, które zbawiennie wpływa na naszą skórę. Zwłaszcza, jeśli jest ona zmęczona, pozbawiona elastyczności i jędrności, wysuszona, zaczerwieniona i trądzikowa. Mizon recovery snail gel cream szybko sprawi, że będzie ona wyglądać zupełnie inaczej, zdecydowanie zdrowiej!

Ale dobrze, od informacji ogólnych przejdźmy do tych szczegółowych. Jakie dokładnie zalety ma omawiany preparat?

  1. Nie zawiera żadnych substancji barwiących i zapachowych – nie będzie więc podrażniał cery wrażliwej i skłonnej do reakcji alergicznych.
  2. Mizon serum ze śluzem ślimaka jest uniwersalne – można je bez obaw nanosić na twarz, szyję oraz dekolt.
  3. Ekonomiczność – by odczuć zbawienne działanie kosmetyku, wystarczy nałożyć na skórę niewielką jego ilość i delikatnie wklepać specyfik opuszkami palców.
  4. Trwałość – śluz ślimaka Mizon można stosować aż do roku od chwili otwarcia opakowania.
  5. Rozjaśnianie blizn, skaz oraz przebarwień – preparat intensywnie wspomaga naszą cerę w tych długotrwałych procesach odbudowujących.
  6. Zabezpieczenie twarzy – Mizon snail repair blemish balm nie tylko działa tu i teraz, ale też przez jeszcze wiele godzin od zastosowania chroni buzię i jej okolice przed szkodliwym działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.